GLOBALReach.org HelpKurs kitapları ve dersleri oku/indir

Sesli ve Video Kurslar

Mülti-dil Özelliği

Öğrenci raporlarımı nereye gönderebilirim? Sertifikalarımı nasıl alabilirim?

Kurs kitapları ve Dersleri Nasıl Okunur/indirilir

Kolayca görmek, indirmek, ve bastırmak için globalreach.org’daki kurs kitapları ve dersleri PDF şeklindedir. Bunları okumak, indirmek, ve bastırmak için Adobe Acrobat Reader 6.0’ı, ya da 6.0’dan üstünü, bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Buradan Adobe Acrobat Software indirip Adobe.com’dan yükleyebilirsiniz.

Başa dön

Dilinizde Sesli Kurslar ve Videolar Varsa Onları Nasıl Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz

Kursun sesli derslerini dinleyebilmek için “MP3 (56K)” ya da “MP3 (100K)” adlı linkleri tıklayın. Bunları bilgisayarınızda dinlemek için internette bulunan çeşitli seslendirici programlar var. Bilgisayarınız yanınızda olmadığı zaman bu sesli dersleri her hangi bir MP3 seslendirici ile dinleyebilirsiniz.

Ayrıca video derslerinizi izlemek için MP3 seslendiricinde bulunan dersi ya da üçgen şekilli butonu ( ► ) ya da “Videoyu İzle” adlı linkleri tıklayın.

Bu dersleri indirebilmek için veya başka kişilerle paylaşabilmek için AddThis.com adlı websitesinden birkaç ikonlar alınıp kullanılabilir.

Adobe Flash Player’i bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. http://get.adobe.com/flashplayer/ ‘den indirebilirsiniz.

Başa dön

GlobalReach.org’un Mülti-dil Özelliği Nasıl Kullanılır?

GlobalReach.org websitesinin menüler seçtiğiniz bir dildeyken istediğiniz kurs kitaplarını ve derslerini başkı bir dilde indirebilirsiniz.

  • Başka bir dilde yazılı dökümanlara ait (eğer varsa sesli ve video kurslar da) linkleri görmek için o dökümanın ana dilini seçmeniz gerekecek.
  • Seçtiğiniz ders kitapta birden fazla ders varsa her ders için yeniden dil seçmeniz gerekmektedir.
  • Linkler indirilecek dökümanın dilinde, dosya adları ise internet sağlayıcınızın durum cubuğunun menüsünde gösterilecek.
  • Dökümanın son üç harfi “pdf”se, o döküman bir kitap, “mp3”se sesli bir dökümandır.


Başa dön

Öğrenci raporlarımı nereye gönderebilirim? Sertifikalarımı nasıl alabilirim?

Öğrenci raporunuzu bastırıp doldurduktan sonra cevaplarınızı P.K. 33, Bakırköy/İstanbul’a ya da [email protected] ’a gönderiniz. Hıristiyan Yaşam Düzeyinde üç tane 6’lı seri var. Her 6’lı seriyi bitirdiğinizde adresinizi verirseniz sertifikanız size gönderilecek. page to ask us for more details.

Başa dön